Nízké lanové překážky lanový park Liberec

Rozvíjejte motorické schopnosti svých dětí. Vyrazte jako rodina do přírody na nízké lanové překážky v Liberci. Rodiče mohou chodit po zemi vedle lezoucích dětí, nebo lézt s nimi. Zážitek vhodný pro rodiny s dětmi od 5 let a výšky 135 cm.

Objednejte pro sebe a své děti či přátele adrenalinový zážitek nízké lanové překážky. V areálu TUL stojí jeden nízký okruh o 11 překážkách. Nízký okruh je sám o sobě dost těžký a je používán jako trenažér a příprava pro vysoké překážky anebo jako trať pro děti do výšky 135 cm.

Nejprve dostanete instruktáž ohledně používané výstroje, její použití, pak se dozvíte pravidla pro bezpečný pohyb na překážkách a sdělíme vám několik fíglů, jak zvládnout i ty nejtěžší překážky. O vaši bezpečnost bude po celou dobu zážitku dbát licencovaný instruktor, který vám bude dávat i zpětnou vazbu k vašemu stylu lezení.

Zážitek objednávejte minimálně 4 dny předem. Lanový park funguje jen na objednání 7 dní v týdnu od 9:00 do 18:00. Minimální počet účastníků jsou 4, je vhodné, abyste chodili ve dvojicích či skupinách. Zážitek je vhodný pro osoby od výšky 100 cm nebo 4 let věku. Děti do výšky 135 cm oblékáme do dětských celotělových úvazků. Na návštěvu parku si rezervujte až 120 minut.
Vstupné zahrnuje zapůjčení kompletní výstroje (přilba, celotělový úvazek, karabinový set s dvěma lanyárdy pro bezpečný pohyb na překážkách).
Cena za 11 nízkých překážek 250 CZK/osobu

Děti do výšky 150 cm musí být na nízkých překážkách doprovázeny dospělým (rodičem).
Rodič chodí po zemi vedle překážek a pomáhá s přejišťováním. Vstup pro dospělého je bezplatný.
Děti do výšky 150 cm musí být na vysokých překážkách doprovázeny dospělým (zákonným zástupcem). Dospělý leze na vysokých překážkách s dětmi a pomáhá jim s přejišťováním. Vstup pro dospělého je zpoplatněn.
Instruktor se nemůže celé dvě hodiny věnovat dětem do 150 cm, které nemusí na pár místech dosáhnout a tak se nemohou samostatně pohybovat na lanových překážkách.

Na vaši bezpečnost dohlíží pouze odborně vyškoleni instruktoři, kteří prochází pravidelným přezkoušením. Celé lanové centrum prochází pravidelnou kontrolou podle příslušných provozních norem. Samozřejmostí je používání výhradně certifikovaného materiálu vhodného pro účely lanových center. Lanový park v Liberci nabízí 23 vysokých překážek, 11 nízkých lanových překážek. Vysoké překážky jsou ve výšce 6 až 10 m, nízké ve výšce do 1,5 m. K jejich překonání je zapotřebí odvahy a obratnosti. Vstup a pohyb na překážkách lanového parku Liberec Harcov je na vlastní nebezpečí návštěvníka.