Slackline v Praze, Jihlavě a Brně

Zjisti, jak moc se dokážeš soustředit a udržet balanc! Chození po Slackline je tou pravou výzvou! Schválně, jak daleko dokážeš ujít? Příjemně strávený den a nezapomenutelný zážitek pro tebe, tvé přátele či celou rodinu.

 

Charakter kurzu
Zážitkový praktický kurz chození po SLACKLINE pro začátečníky.
Není třeba mít žádné předchozí zkušenosti.
Nabízíme i privátní kurz, na kterém budeš buď jen ty nebo ty a jedna další osoba (od tebe).
Cena privátního kurzu pro jednoho až dva je 2 800 Kč.
Na zážitku bude jeden až dva instruktoři.
Součástí kurzu je trocha teorie – instruktor vám sdělí nějaké fígle a řekne něco o technice, pak se vrhneme na praktickou část – nácvik a chození.
Vhodný pro jednotlivce, páry, skupiny přátel či rodiny s dětmi.
Kurz trvá 120 minut.
Oblečte si pohodlný volnější oděv a dobrou náladu 🙂
Délka plochého popruhu: ? až ? m

 

Lokalita
Kurzy probíhají v parcích v Praze, Brně a Jihlavě.
Zvolte si jednu z lokalit.

 

Instruktoři
Hynek: “Se slackline jsem začal před lety úplnou náhodou, když jsem hledal nové výzvy. Po čase jsem se stal riderem českého Gibbon teamu a závodně se věnoval skákání na trickline. Bohužel mě potkala řada zranění kotníku, což mě na delší dobu vyřadilo ze závodění. Na druhou stranu mi to poskytlo čas přehodnotit cíle a priority a zaplul jsem do klidnějších vod highline, kde se potkávám sám se sebou, jako nikdy předtím. Rád Vám předám vše co znám, abych Vám usnadnil cestu do světa slackline.”

Natálie: “Vzhledem k tomu, že jsem pro každou novou a zajímavou věc, tak když jsem kdysi poprvé v parku zahlédla někoho, kdo chodil mezi dvěma stromy, musela jsem to nutně vyzkoušet taky. No a chytlo mě to. A i když mě potkalo nepříjemné zranění, tak se nejen ke slackline vždycky ráda vracím a věřím, že po našem kurzu i Vy poznáte, že na některé věci prostě nejde jen tak zapomenout.”

 

Cena zahrnuje

  • 120 minut plné pozornosti jednoho až dvou instruktorů
  • užitečnou teorii
  • praktickou část lezení
  • vybavení

 

Cena nezahrnuje

  • dopravu na místo

 

Účast dětí
Vhodné pro rodiny s dětmi.
Při rezervaci hlaste věk.
Rodič nemusí s dětmi chodit, může jen fotit.
Před aktivitou je třeba podpis zákonných zástupců.

 

Rezervace
Dej vědět své partě, vytvoř skupinu o 3 a více lidech a požádej o extra termín.
Jsi-li jednotlivec, vyber si z již naplánovaných termínů.
Rezervace termínu nejpozději 10 dní předem.
Termín musí být v souladu s platností poukazu.
Účast je možná až po uhrazení plné ceny zážitku. Zážitek nelze hradit až na místě.

 

Storno podmínky
Něco vám do chození v parku vlezlo? Nevadí, rezervovaný termín lze zrušit. Zrušíte-li svou účast na již rezervovaném termínu do 7 dní před zahájením zážitku, můžete si zvolit termín náhradní, v opačném případě poukaz bez nároku na náhradu propadá. Zážitek se nekoná pouze za deště, sněžení či silného větru.
Vysoká teplota, chladno či mlha nejsou důvody pro zrušení účasti. V případě, kdy ve zvoleném termínu nebude naplněna minimální účast, vyhrazuje si pořadatel právo stanovit termín náhradní. Nebude-li zákazníkovi vyhovovat náhradní termín, vybere si jeden z budoucích naplánovaných termínů. Termín musí být v souladu s platností poukazu. Nebude-li možné dodat službu v daný kalendářní rok, služba bude dodána v příštím kalendářním roce. Rušení rezervovaného termínu možné na: rezervace@aktivnizajezdy.cz  | +420 777 640 202