Privátní kurz Via Ferrata lezení Děčín Pastýřská stěna

Zážitkový kurz pro páry, kamarády či dva přátele. Pro tu nejnáročnější klientelu - individuální přístup - instruktor jen pro vás dva. Orientace na sdělení správné techniky lezení, nácvik bezpečného pohybu na Ferratě.

Více o kurzu:
Zážitek v podobě privátního soukromého kurzu Via Ferrata lezení pro jednu až dvě osoby.

Jde o odborný kurz určený pro začátečníky a ty, kteří by se rádi zdokonalili v technice Via Ferrata lezení. Vhodné pro dospělé a děti od pěti let. Není nutné mít předchozí zkušenosti s ferratami. Zážitek probíhá na Pastýřské stěně poblíž Labe hned nedaleko centra Děčína. Rozšiřte si obzory a naučte se tento rok od roku oblíbenější sport. Pojďte relaxovat na skálu, zažijte nezapomenutelné okamžiky, překonejte diskomfort a svůj strach. Agentura odevzdává část kurzovného tvůrcům ferrat jako příspěvek na údržbu a budování nových zajištěných cest v Česku. Sebou si vemte pevnou obuv s tvrdou podrážkou či pohorky a rukavice (lze použít i cyklo či pracovní rukavice).

Zapůjčení kompletní výstroje za příplatek 250 CZK (přilba, tlumič pádu s dvěma dlaňovými karabinami na elastických lanech, sedák, hrudní úvazek, popruh na provázání sedáku a hrudního úvazku, smyčka 30 až 60 cm na odsedávání s velkou karabinou o světlosti 24 až 28 mm).


Cena zahrnuje:

  • teorie zábavnou a hravou formou – dozvíte se „jak na to“, sdělíme vám rady, které se vám později hodí, jak se vybavit, jak si obléci výstroj
  • praktický trénink a zpětná vazba od instruktora k vašemu lezení
  • 120 minut plné pozornosti instruktora bude patřit jen vám
  • osobní a individuální přístup
  • doba trvání kurzu 120 až 150 minut


Více o ferratě:

https://ferrataclimbing.eu/viaferrata/pastyrska-stena-decin/